Kova Burcuna Hediyeler

Kova Kadını

Kova kadını son derece moderndir ve Kova erkeği gibi elektrikle çalışan aletlere bayılır. Ona bir CD çalar ya da dijital video kamera alabilirsiniz.

Kova burcu astrolojinin yöneticisidir. Ona astroloji ile ilgili kitaplar alabilir ya da yıldız haritasını çıkarttırabilirsiniz. Kova aynı zamanda arkadaşlığı yönetir, birlikte çekilmiş resimlerinizi koyacağınız gümüş bir resim çerçevesi iyi bir hediye olacaktır. Arkadaşlarının doğum günlerini işaretleyebileceği güzel bir takvim alabilirsiniz.

Kristal hoşuna gider, kristal taşlı bir kolye seçebilirsiniz. Giysi alacaksanız en son moda olanlarını tercih etmelisiniz. En uğurlu renkleri çivit mavisi, fuşya, kurşuni gridir. Ona bir güzellik salonundan aromaterapi masaj seansı hediye edebilirsiniz.

Kova Erkeği

Kova burcu, geleceğin yöneticisi elektrik gezegeni Uranüs tarafından yönetilir. Yeni çıkan teknolojiler ve elektrikle çalışan her şey onu çok heyecanlandırır. Ne kadar yeni olursa onun için o kadar iyidir. Dizüstü bilgisayar ya da elektrikli bir masaj aleti ile onu sevindirebilirsiniz. Paranız yetiyorsa uydu çanak aboneliği satın alabilirsiniz.

Yeni bir bilgisayar oyunu, yazılımı veya bilgisayarı için speaker seçebilirsiniz. Yıldızları gözlemesi için teleskop ya da bilim kurgu konulu video kaset ya da DVD hediye edebilirsiniz. Bilim kurgu ya da çağın yeni sosyal eğilimlerini konu alan kitaplar alabilirsiniz. Ona hediye almak için elektronik eşyalar satan mağazaları dolaşın.