Kova Burcu Kadınına Hediye

Kova burcu kadını, ikna kabiliyeti yüksek, ikna etmesi ise son derece zor bir kişiliğe sahiptir. Sorun yalnızca onun zevkine hitap eden bir hediye bulmak değil, bir de bulduğunuz hediye hakkında yeterli bilgiye de sahip olmanızdır. Bu nedenle de sıradan bir hediye ile kova burcu insanını geçiştiremezsiniz. O aldığınız hediyeyi inceler, derinliğine iner, ne kadar işlevsel olup olmadığına bakar, ilk nerede, nasıl ve ne sebeple üretildiğini size bir bir anlatır. Eğer bu derinliğe siz sahip olmazsanız, hediye elinizde kalakalırsınız.

Kova burcu kadınları oldukça esprili insanlardır, gülmeyi de güldürmeyi de çok severler. İnce bir espri anlayışları olduğundan esprilerini anlamayan insanları yakınlarında tutmazlar. Karikatürlerine güvendiğiniz bir çizerin kitabını hediye edebilirsiniz.

Zeka ürünü elektronik ürünlere çok ilgisi vardır kova insanlarının, onlara bu tür hediyeler seçebilirsiniz, yüzü gülecek, sevinecektir. Ayrıca kova kadını da erkeği de aynı zevklere sahiptir, çok dişi ve sevimli ürünler yerine karmaşık ve incelik gerektiren hediyeler onların daha çok dikkatlerini çeker.

Bir kova kadınına pırlanta alabilirsiniz, ona göre pırlanta maddi manevi derin değeri olan bir taştır. Size pırlanta işçilerinin hayatını uzun uzun anlatabilir, pırlantanın diğer taşlarla tepkimelerinden söz edebilir, eğlenceli olur.

Kova burcu kadınını mutlu etmek zordur desek de, aslında gerçekten içinizden gelen sevgi dolu bir sözcük onu mutlu etmeye yeter, çünkü detaya inemeyeceği tek konu sevgidir, sevildiğini bilirse sizi sorgulamaz, sadece sever.